top of page
  • Wix Google+ page
  • LinkedIn Social Icon
ICC-NC-WBO-Horz-logo_UA_Color.png
ICC-Incoterms-2020-Logo_Color-RGB-1.png
НОВИНИ
ICC ОПРИЛЮДНИЛА ПЛАН З 10 КРОКІВ РЕКОМЕНДАЦІЙ ДЛЯ ШВИДКОГО РЕАГУВАННЯ НА COVID-19
У відкритому листі, Генеральний секретар Міжнародної торгової палати (ICC) Джон Дентон, закликав міністрів торгівлі G 20 скористатися можливістю повноцінно використовувати інструменти торговельної політики для боротьби з пандемією COVID-19 та обмеження її економічних наслідків.
ICC-NC-WBO-Horz-logo_UA_Color.png

Пан Дентон написав: «Хоча ми розуміємо, чому багато країн обмежили експорт медичних потреб, це не є ефективною відповіддю на основну проблему—дефіцит поставок, вирішити яку можна лише шляхом збільшення виробництва. Експортні обмеження роблять навпаки—вони знімають стимули для компаній масово виробляти медичне обладнання, знищуючи можливість продажу за кордон “. “Ми спостерігаємо безпрецедентний крах ланцюгів торгівлі в багатьох секторах— з великими наслідками для зайнятості та постачання товарів”. Пан Дентон також підкреслив, що пандемія не повинна гальмувати довгострокову реформу торговельної системи: “Економічний спад, спричинений пандемією, потребує значного відновлення. У цей час невизначеності, керівництво вимагає не лише реагування на кризу, що знаходиться в країні, а й чіткого бачення майбутнього ». Лист також містить конкретні рекомендації—спираючись на досвід глобальної ділової мережі ICC–застосовувати інструменти торговельної політики для прискорення товаропотоку та зменшення витрат на основні медичні засоби, а також заходи для підтримки малого бізнесу:

  1. Використання торгової політики для прискорення реагування на COVID-19

Швидкість, з якою COVID-19 перетинає кордони, вимагає настільки ж швидкої міжнародної торгівлі. Враховуючи, що медичне обладнання часто використовується за дуже складною технологією та складається з деталей, що поставляються з багатьох країн, ланцюги поставок можуть легко зламатися. У цьому контексті із метою практичної реалізації зобов’язань лідерів G20, щоб забезпечити потік життєвоважливих медичних товарів, ми закликаємо міністрів торгівлі країн G20:

а. Скасуйте тарифи на товари першої необхідності. Країни G20 повинні зробити все можливе, щоб забезпечити доступність необхідних медичних матеріалів. Міністри торгівлі повинні негайно зняти тарифні мита на всі товари, необхідні для боротьби з COVID-19, включаючи тестові комплекти, захисний одяг (наприклад, маски для обличчя і рукавички), термометри, дезінфікуючі засоби і продукти стерилізації, мило, відповідні фармацевтичні препарати, медичні вироби (такі як апарати штучної вентиляції легенів) і загальне лікарняне обладнання (основні продукти). 78 уряди оподатковують імпорт мила за ставками 15%, що є аморально в наш екстраординарний час. Не менш важливо і те, що міністри торгівлі повинні зобов’язатися не вводити ніяких торгових обмежень на основні продукти протягом усього терміну дії договору.

б. Прискорити спрощення процедур торгівлі товарами першої необхідності. Міністри торгівлі повинні створити “’зелені смуги” для забезпечення швидкого огляду і випуску необхідних товарів. У зв’язку з цим, в той час як уряди зі зрозумілих причин будуть прагнути обмежити транскордонні переміщення людей для боротьби з COVID-19, такі обмеження неповинні поширюватися на: особовий склад, де подорож необхідна для того, щоб:-розширити масштабів виробництва медичних матеріалів;- розробити, випробовувати і поширювати вакцини; або- здійснювати міжнародні перевезення таких товарів. Міністрам слід розглянути можливість прийняття спеціальних віз, дозволів на роботу і більш гнучкого підходу до правил, що дозволяють працівникам охорони здоров’я та транспорту якомога швидше перетинати кордони по можливості.

в. Усуньте експортні обмеження на основні продукти. Хоча мирозуміємо, чому багато країн обмежили свій експорт медичних товарів першої необхідності (таких як маски для обличчя, медикаменти, їх інгредієнти тощо), такі заходи вводять в оману. Фундаментальна проблема -це дефіцит, який може бути усунений тільки за рахунок збільшення виробництва. Експортні обмеження усувають стимули для компаній масово виробляти медичні препарати, обладнання шляхом перекриття експортних ринків. Потенційний ринок для 7,8 млрд осіб складає розмір внутрішнього населення. Крім того, експортні обмеження підвищують ціни, не заохочують інвестиціїі провокують відповідні заходи. І, що важливо, вони позбавляють багато країн виробляти апарати штучної вентиляції легенів (особливо  в Африці, СНД, Латинській Америці, Америка, Близький Схід і Південна Азія).

г. Призупинити дію всіх національних правил державних закупівель та необхідних для держави локальних заходів, які перешкоджають транскордонному постачанню основних медичних товарів. Продовження застосування місцевих преференцій щодо закупівель призведе лише до обмеження внутрішнього доступу до поставок з урахуванням взаємо пов’язаного характеру медичних ланцюжків поставок. Міністрам торгівлі слід лібералізувати, принаймні тимчасово, правила державних закупівель, щоб полегшити збільшення інвестицій у виробництво основних медичних товарів.

  1. Продовжуйте торгівлю, щоб відновити зростання і зберегти робочі місця Ми спостерігаємо безпрецедентний обвал виробничо-збутових ланцюжків у багатьох секторах-з великими наслідками для зайнятості та пропозиції товарів. Поряд із зусиллями з розгортання торговельної політики заходи з просування цілей в галузі охорони здоров’я, політичні інтервенції також мають важливе значення для підтримки руху торгівліі забезпечення робочих місць. Тому ми закликаємо міністрів торгівлі країн G20:

 

а.Тримайте вантажі транспорту в русі. Постачальники логістичних послуг,т аких як авіа перевезення вантажів і вантажоперевезення,служби, які їх підтримують, повинні залишатися в робочому стані на весь період, як для транспортування товарів першої необхідності, так і для мінімізації шкоди світовій економіці. Такі заходи повинні бути співмірні і полегшувати переміщення товарів через кордони. Деякі країни мають повністю закриті кордони не тільки для пасажирів, але і для вантажів. Така політика може і не зупинить вірус, але дозволить людям отримувати товари першої необхідності. Міністри торгівлі повинні звернутися із закликом до країн тримати кордони відкритими для переміщення товарів і тримати баланс між спрощенням процедур торгівлі та безпекою. Аналогічним чином, міністри торгівлі повинні розглянути наступні питання: брак пілотів авіавантажних перевезень, спричинений карантинними вимогами.

б. Продовжити терміни сплати мит і зборів. Багато трейдерів, особливо дрібні підприємства, що зіткнулися з серйозними проблемами руху грошових коштів і труднощами операційної діяльності через нижчий попит і більш тривалі терміни митного оформлення. Міністри торгівлі повинні полегшити цей тягар на підприємства шляхом продовження терміну сплати всіх митних зборів, податків і зборів (починаючи з продовженням на 90днів, за умови подальшого перегляду в міру необхідності), аналогічно багато країн впроваджують відстрочку для поліпшення грошового потоку бізнесу. Міністри торгівлі повинні продовжити час, протягом якого компанії будуть реагувати на всі “паперові” запити, терміни обробки та інші нормативні вимоги.

в.Фінансовіпотоки.

Банківське ПОСЕРЕДНИЦТВО лежить в основі близько 30% фінансових операцій. Глобальна торгівля  грає величезну роль в життєво важливих товарних ринках ік раїнах, що розвиваються. Ми спостерігаємо ранні ознаки “стресу” на ринку торгового фінансування, який міг би призводити до того, що важливі торговельні потоки вичерпуються, як це відбувалося в попередні економічні кризи. В якості безпосереднього пріоритету уряди країн G20 повинні зробити кроки для забезпечення того, щоб банки могли ефективно проводити операції з угодами торгового фінансування, незважаючи на перебої на робочому місці. Це могло б бути досягнуто шляхом заохочення використання цифрових документів, навіть на тимчасовій основі, відмова від правових заборон на використання цифрової торговельної документації та усунення паперової обробки трансакцій. Ми також закликаємо міністрів торгівлі країн Великої двадцятки пам’ятати про можливу необхідність якнайшвидшої політичної інтервенції для підтримки ліквідності на ринку торгового фінансування (наприклад, розширення масштабів існуючих багатосторонніх та регіональних схем підтримки банку розвитку).

3.COVID-19 не повинен перешкоджати довгостроковому реформуванню торгової системи

Стає все більш очевидним, що економічний спад, викликаний пандемією, вимагатиме значної перебудови. У цей час невизначеності лідери вимагають не тільки реагування на очевидну кризу, але і на ясне бачення майбутнього. У цьому контексті ми просимо міністрів торгівлі G20 знову заявляти про заходи, що вживаються у контектсі КОВІД-19:

а. ​В​себічно реформувати СОТ. Ця пандемія не надала підстав для того, щоб ширше реформувати багатосторонню торгову систему. У всякому разі,криза тільки підкреслює як глобальні торговельні правила все більше розходяться з реаліями сучасної економіки. Міністрам торгівлі слід підтвердити свою прихильність у подальшому просуванню багато стороннього підходу.

б.​ Прискорити перехід до цифрової торгівлі. Пандемія COVID-19-це нагадування про важливість розробки амбітних глобальних рамок для забезпечення цифрової торгівлі. Незапланований перехід світу до віддаленої роботи, транскордонних послуг електронної охорони здоров’я т апослуг онлайн доставки демонструють актуальність прийняття правил СОТ щодо цифрових технологій у XXI столітті. Тому міністри торгівлі повинні визнати:обов’язковість підписання угоди з торговельних аспектів електронної комерції, на загальних правилах для забезпечення відкритого, недискримінаційного доступу до електронної комерції, з підтримкою цифрових ринків. Це вже не просто питання засобів до існування, а питання життя і смерті.

в. Запровадити цифрову торгівлю через стандартизацію.

КризаCOVID-19 це теж можливість для того, щоб G20 сприяла більшій економічній інтеграції через розвиток відкритих ринків торгового стандарту. Вже зараз робляться великі міжгалузеві зусилля, такі як Ініціатива з цифрових торговельних стандартів (DSI), яка може допомогти перейти від аналогової торгівлі до цифрової. DSI ICC просуває цифрову торгівлю через розвиток відкритої торгівлі та технологічні стандарти для сприяння інтероперабельності-це тим більш важливо, щоб з’єднати цифрові“острови”, враховуючи, що в даний час світ все частіше торгує онлайн. Ця Дорожня карта пропонує шлях до максимізації результатів для здоров’я при мінімізації економічного збитку.

НОВИНИ

ВОЛОДИМИР ДЕМУРА: «АГРАРІЇ СУМЩИНИ РОБЛЯТЬ НЕОЦІНЕННИЙ ВНЕСОК В РОЗВИТОК СУМЩИНИ ТА УКРАЇНИ»

 

Керівник регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine в Сумській області привітав аграріїв регіону з професійним святом


«Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається знакове для нашої держави свято – День працівників сільського господарства. Це свято, коли ми віддаємо данину пошани людям, що взяли на себе найважчу і найважливішу турботу – працювати на землі і годувати країну. Адже  з маленького хлібного зернятка починається потужність і сила нашої держави», - звернувся до аграріїв Володимир Демура під час святкових заходів, які відбулися в Сумській обласній філармонії.   

74624132_150005536378240_377665019604212
75362167_150004536378340_866297996838646

«Сумщина була і залишається однією із найпотужніших аграрних регіонів України. Ось уже кілька років поспіль, наша область входить до першої п’ятірки за різними показниками. Цього вдалося досягти завдяки щоденній невтомній праці кожного з вас», - додав Володимир Демура.

 

За його словами в області є чудовий навчальний заклад – Сумський національний аграрний університет, який готує професійні кадри. Тому важливо об’єднувати потенціал бізнесу-влади-науки.

Володимир Демура запросив до співпраці з ICC Ukraine: «Наша організація має контакти з сотнями країн та організацій світу. Наш центральний офіс знаходиться в Парижі,  а національні комітети представлені майже в усіх країнах світу. Використовуючи можливості ICC Ukraine ви маєте можливість знайти нові ринки збуту, нових партнерів, завоювати авторитет на міжнародній арені».  

НОВИНИ

У СУМАХ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ РЕСПУБЛІКИ ПОЛЬЩА

 

 

За ініціативи регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати представники обласної  та міської влади, польської діаспори та громадськості поклали квіти до Меморіалу солдатам Войська Польського на Центральному міському кладовищі в Сумах з нагоди  Дня Незалежності Республіки Польща.

 

 «Сьогодні регіональне представництво Міжнародної Торгової Палати багато робить для зміцнення зв’язків між Польщею  та Україною.   У нас величезні перспективи для розвитку співробітництва. Сьогодні наші країни об’єднують економічні, культурні, наукові зв’язки. Польща – наш надійний друг на міжнародній арені. Ми високо цінуємо активну співпрацю між Сумщиною та Республікою Польща, а також окремими регіонами країни. Спільне відзначення національних свят іноземних країн, які є нашими партнерами,   поглиблюють транскордонне співробітництво, зміцнюють дружбу між народами», - зауважив керівник регіонального відділення Міжнародної Торгової Палати Володимир  ДЕМУРА.

За його словами, Сумщина налагодила взаємовигідні стосунки з польськими партнерами. За останній час у регіоні відбулася низка економічних форумів «Сумщина Invest – Україна Польща: Співпраця. Розвиток. Партнерство»; традиційно, наші делегації беруть участь у знакових форумах на території Польщі, зокрема у Любліні. Жешуві; у Сумах відкрито сквер українсько-польської дружби; дві вулиці обласного центру отримали назви – Люблінська та Іоанна Павла ІІ.

Володимир Демура переконаний, що співпраця між країнами та окремими регіонами тільки поглиблюватиметься.

DSC_0003.JPG
DSC_0030.JPG
DSC_0036.JPG
DSC_0019.JPG
DSC_0040.JPG
DSC_0045.JPG
НОВИНИ
72083780_741494872954988_403661056058064
72083780_741494872954988_403661056058064

17-19 ЖОВТНЯ В УКРАЇНІ ВІДБУДЕТЬСЯ ПЕРШИЙ ФОРУМ КРАФТОВИХ ДИСТИЛЯТІВ «МІЦНИЙ КРАФТ 2020»

 

Захід відбудеться на території Ясногородської страусиної ферми.

(Київська область, Макарівський район, с. Ясногородка, вул., Підлісна 32. )

Участь у Форумі візьмуть виробники крафтових дистилятів, представники підприємств лікеро-горілчаної галузі України, технологи, експерти, дегустатори, усіх хто цінує якісні і смачні напої.    

 

Організатори зазначають, що головна мета заходу – вивчити питання легалізації виробництва крафтового алкоголю: «Ми хочемо побудувати нові мости, нову філософію, нові можливості в світі крафтових міцних напоїв через обмін знаннями, налагодження зав’язків, створення співтовариств, тощо. Наше завдання -  об’єднати виробників крафту і державу задля розвитку індустрії крафтового алкоголю, а відтак підвищення культури споживання напоїв, виходу їх як на внутрішні так і зовнішні ринки».  

 

««Міцний крафт 2020» - це дуже важливий і дуже потрібний захід. Це прекрасний майданчик для спілкування між виробниками крафту, представниками великих підприємств лікеро-горілчаної галузі, експертами. З окремими представниками маленьких винокурень ми постійно спілкуємося. Уже двічі провели подібні форуми на базі компанії «Горобина» в Сумах, знайшли взаємовигідний інтерес і приступили до реалізації спільних проектів. Український крафт - дуже якісний продукт, який гідно оцінили споживачі. Але актуальне питання, яке стоїть сьогодні перед крафтовиками - легалізація роботи. Саме це і буде головною темою форуму «Міцний крафт 2020», - наголошує директор ТОВ «Горобина» Володимир Демура».

У рамках Форуму відбудуться ПАНЕЛЬНІ ДИСКУСІЇ - «Перспективи легалізації міцних крафтових напоїв»; створення виробництва з «нуля»; законодавство та податкове навантаження; електронне ліцензування, сертифікація; ДСТУ, облік, нові види напоїв, технологія, тощо, а також ДЕГУСТАЦІЯ напоїв. У рамках проведення дегустації на відвідувачів очікує: презентація крафтового алкоголю; інтерактивний лекторій «Історія українського крафтового алкоголю»; гастрономічний фуд-корт, розважальна програма та багато цікавого. 

 

Детальна інформація на сторінці у facebook

Організатори:

Лев Катерина

тел.viber: +38 (067) 751 11 10

e-mail: craft.spirit.ua@gmail.com

НОВИНИ

УЧАСНИКАМ, ПАРТНЕРАМ ТА РЕГІОНАЛЬНИМ ПРЕДСТАВНИКАМ ЩОДО ПОЧАТКУ РОБОТИ БІРЖІ ІНВЕСТИЦІЙНИХ ПРОЕКТІВ ICC UKRAINE

Шановні партнери, учасники та регіональні представники!


Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) засвідчує вам  свою повагу та із задоволенням повідомляє про початок активної фази діяльності Проектного офісу  ICC Ukraine та Біржі інвестиційних проектів, що створена ICC Ukraine спільно з УМВБ та іншими партнерами.

ICC-NC-WBO-Horz-logo_UA_Color.png

Ваші ініціативи та проекти будуть розглядати:

 

  1. Голова Експертної ради Біржі інвестиційних проектів та Голова групи радників ICC Ukraine – Анатолій Гулей;

  2. Віце-президент з питань банківської діяльності ICC Ukraine та Голова фінансового комітету Біржі інвестиційних проектів – Василій Горбаль;

  3. Голова Наглядової ради універсальної біржі “Українська Агропромислова” та Голова біржового комітету Біржі інвестиційних проектів – Сергій Щербина;

  4. Віце-президент з питань публічно-приватного партнерства та взаємодії з органами влади та керівник Проектного офісу ICC Ukraine – Сергій Козін;

  5. Координатор – консультант взаємодії учасників, партнерів та регіональних представників ICC Ukraine з фінансовими партнерами Біржі інвестиційних проектів – Сергій Махорін.

Впродовж жовтня 2019 року проводиться тестування алгоритму дій на практичних проектах та ініціативах, що можуть бути надані Вами шановні учасники та регіональні представники ICC Ukraine.

Тому чекаємо від Вас активності.

 

Для подачі свого проекту або ініціативи просимо звертатися

 

+380 (67) 234 93 04;

+380 (98)118 25 72;

+380 (97)816 20 54;

+380 (44) 270 64 72;

+ 380 (44) 237 86 49;

+ 380 (63) 237 86 49;

 

 

project.office@iccua.org, копія на kiev.projectoffice@gmail.com

Детальну інформація на сайті ICC Ukraine

Приєднуйтесь до нас  в Telegram (https://telegram.org/) Ввести в пошук “@searchinvestor”

та приєднатися 

Сторінки у ФБ; Академія бізнесу ICC Ukraine; Проектний офіс ICC Ukraine; Групи у ФБ

Бізнес форуми ICC Ukraine; Бізнес зустрічі

НОВИНИ
Mary-Cally-1-672x372.jpg

В ШТАБ-КВАРТИРІ ІСС В ПАРИЖІ ОДГОВОРЮВАЛИ ПИТАННЯ МЕДИЧНОГО ТУРИЗМУ

Радник президента та голова комісії з питань Охорони Здоров‘я і медичного туризму ICC Ukraine Анна Гучок з робочим візитом відвідала центральний офіс ICC у м. Париж (Франція) для обговорення питань стосовно розвитку медичного та оздоровчого туризму на глобальному рівні.

Робоча зустріч була проведена з директором офісу г-жою Mary A.Kelly ICC Paris та продовжена відвіданням Анни головного туристичного івенту Парижу – IFTM.

НОВИНИ

ДЕЛЕГАЦІЯ ICC UKRAINE ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ТЕХНІЧНІЙ НАРАДІ НА НІКОПОЛЬСЬКОМУ ЗАВОДІ ФЕРОСПЛАВІВ З ПИТАНЬ ВПРОВАДЖЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ «HYDROFLOW»

В рамках Програми впровадження на ринку України провідних технологій у сфері енергоефективності та екології, що підтримується ICC UKRAINE,відбувся візит делегації ICC UKRAINE у складі Віце-Президента з питань інновацій та інвестицій у сфері екології та енергозбереження п.Олександра Андріанова, керівника групи радників Президента ICC UKRAINE п.Сергія Грищенка та керівника запорізького ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ» п.Олександра Бережецького до найбільшого в Європі Нікопольського заводу феросплавів.

Делегація прийняла участь у нараді з широким колом фахівців заводу під особистим головуванням Голови Правління п.Володимира Куціна, присвяченій практичним питанням впровадження на підприємстві технології електронної водопідготовки «HydroFLOW». Під час наради відбувся відвертий обмін думками з організаційних, технічних та економічних аспектів співпраці за даним напрямком, визначено найбільш напружені з точки зору водоохолодження вузли та агрегати заводу, узгоджено спільні дії щодо просування  вказаного обладнання.Технологія «HydroFLOW»  вже багато років з беззаперечним успіхом та економічною ефективністю використовуються у 70 країнах світу, дозволяють суттєво зберігати електроенергію, подовжувати експлуатаційний ресурс обладнання його міжремонтний цикл та зменшувати негативний вплив діяльності промислових підприємств на довкілля.

0-02-05-070f3efe942d9d0dba8a55876f515062

Нагадуємо, що 17 жовтня 2018 р., в ICC UKRAINE, відбулася Презентація-семінар «Застосування системи електронної водопідготовки «HydroFLOW», у якій взяли участь Президент та Віце-президенти ICC Ukraine, керівники регіональних представництв, голови комісій та запрошені технічні експерти, керівництво ТОВ «Гідрофлоу Україна».

Завдяки розгалуженій системі ділових зв’язків ICC Ukraine, її авторитету серед керівників великого бізнесу, відбулися зустрічі делегацій ICC Ukraine із керівництвом флагманських компаній України – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПрАТ «Полтавський ГЗК», ПрАТ «Оболонь», ПрАТ «Запорізький завод феросплавів», ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат» та іншими, у зв’язку з чим очікується зростання обсягів впровадження цієї передової закордонної технології на підприємствах реального сектору української економіки.

ICC UKRAINE запрошує до співробітництва у сфері екології та енергозбереження усі зацікавлені підприємства, організації та установи.

НОВИНИ

НОВИЙ ДОДАТОК CARNET ATA РОБИТЬ МОЖЛИВИМИ ЦИФРОВІ ДЕКЛАРАЦІЇ ТА ТРАНЗАКЦІЇ

Сьогодні розпочато впровадження пілотного проекту "Меркурій II", який передбачає цифровізація міжнародного митного документа "Карнет АТА".

Після низки тренінгів та внутрішніх тестів з червня, управління Міжнародної Торгової палати (ICC) цифровою системою Carnet ATA стала активною. Починаючи з жовтня і надалі шестимісячного періоду, випробування в реальних умовах будуть проведені у шести пілотних країнах: Бельгії, Китаї, Росії, Швейцарії, Великобританії та США.Коментуючи початок роботи системи, Руді Боллігер, голова Всесвітньої ради Carnet ATA ICC, заявив: "Ця ініціатива, завдяки своєму новому додатку та митному порталу, забезпечить цифровий запис та відстеження декларацій і транзакцій, полегшуючи транскордонну логістику товарів легшими, швидшими та безпечнішими для бізнесу та митниць. Ми сподіваємось, що спростивши ці виснажливі торгові процеси, більше країн приєднаються до системи АТА ».Пілот Mercury II, заснований Федерацією світових палат ICC та затверджений Всесвітньою митною організацією, є першим цифровим рішенням, яке дозволяє завантажувати Carnet ATA на свої мобільні гаджети, готувати через них декларації та отримувати підтвердження транзакцій.Крім того, митні органи можуть читати дані Carnet та здійснювати операції в електронному вигляді.

71960508_1162077114181927_50154957340409

Цифровізація процедур Carne ATA має на меті полегшити транзакції, підвищити безпеку даних, зменшити винятки та покращити адміністрування для всіх зацікавлених сторін у всьому світі.Перша книжка ATA була випущена в 1960-х роках і є одним із способів, яким ICC робить бізнес доступний для кожного і всюди. З цього моменту митний документ став загальновизнаним як ідеальний інструмент сприяння торгівлі, що стосується тимчасового ввезенню товарів.ICC несе відповідальність за адміністрування глобальної мережі гарантійних Carnet ATA, яка діє сьогодні у 78 країнах.

НОВИНИ

В КИЄВІ ПРОЙШОВ ФОРУМІ «ПОРЯДОК ДЕННИЙ НОВОГО ПАРЛАМЕНТУ: ДІАЛОГ ГРОМАДЯНСЬКОГО СУСПІЛЬСТВА, БІЗНЕСУ ТА ВЛАДИ»

23 вересня делегація ICC Ukraine у складі Генерального секретаря Володимира Михайлова, віце-президентів Олександра Кендюхова та Олени Подолєвої прийняла участь у форумі «Порядок денний нового парламенту: діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади». Київ. В форумі взяли участь керівники 87 бізнес-асоціацій, голови профільних комітетів Верховної Ради України та представники Кабінету міністрів України.

Під час форуму віце-президент ICC Ukraine професор Олександр Кендюхов провів дискусію з представниками бізнес-асоціацій щодо можливостей та напрямків спрощення податкової системи України, а також перспектив впровадження революційної податкової моделі TAXKIN. Олександр Кендюхов акцентував, що ICC послідовно розробляє пропозиції та виступає за спрощення процедур торгівлі. Було запропоновано провести окремий круглий стіл з цього питання.

ICC_1.jpg
НОВИНИ

БЕЗПРЕЦЕДЕНТНА МОБІЛІЗАЦІЯ ДІЛОВИХ КІЛ З РІЗНИХ КРАЇН ЗНАМЕНУЄ ПЕРЕЛОМНИЙ МОМЕНТ У ЗАХОДАХ ПО ЗБЕРЕЖЕННЮ КЛІМАТУ

Кліматична коаліція ICC закликає світових лідерів до більших активних і  амбітних дій щодо заходів по запобіганню клмітичних змін.

Генеральний секретар ICC Джон Дентон оголосив, що понад 2000 торгових палат – представників мільйонів підприємств у всьому світі – приєдналися до кліматичної коаліції палат.

 

klimat.jpg

Ця безпрецедентна мобілізація місцевого бізнесу – напередодні Саміту дій з питань клімату Організації Об’єднаних Націй (ООН) – демонструє, що ICC називає “переломною точкою” на підтримку дій щодо подолання зростаючих кліматичних надзвичайних ситуацій.

 

Планується, що пан Дентон оголосить основу підтримки Коаліції в штаб-квартирі ООН в рамках офіційної програми заходів напередодні знаменного саміту Генерального секретаря ООН.

 

Зокрема, пан Дентон сказав:

 

“Безпрецедентна мобілізація коаліції місцевих бізнес-лідерів приводить нас до переломної точки, яка ставить тих, хто прагне відкласти необхідні дії, в сторону. Разом ми посилаємо сигнал урядам, що амбітні дії щодо клімату та доступного переходу на енергію є необхідними та досяжними.

 

«Підприємства, які входять в ІСС, вже стикаються зі зростаючими наслідками зміни клімату. Просте повідомлення від нашої Коаліції зрозуміло: ми не можемо більше чекати. Настав час зробити дії і збереженні клімату спільною справою».

 

З моменту запуску на 11-му Всесвітньому конгресі палат у Ріо-де-Жанейро в червні, Кліматична коаліція Палат залучала підтримку з боку різних палат по всьому світу. Підписантами є представник з ісіх шести континентів, у тому числі в Бангладеш, Бразилії, Чилі, Ізраїлі Нігерії, Росії, Сінгапурі, Туреччині, Тувалу та Великобританії, Україна.

 

Пол Полман, також сказав:

 

«Спільна позиція Кліматичної коаліції Палати до активізації зусиль щодо збереження клімату є чітким свідченням зростаючого з метою перемоги в «кліматичній війні». Світові лідери повинні знайти сміливість реагувати на цей заклик до дії.

 

Кліматична коаліція Палат є першою подібною ініціативою щодо значного залучення торговельних палат у боротьбу проти кліматичних змін – з зобов’язаннями вжити заходи, пов’язані із збереженням клімату, узгоджені з цілями зростання темеператури не більш ніж на 1,5  C та з кінцевим нульовим показником та надання послуг підтримки місцевих компаній, які долучаються до цієї акції.

НОВИНИ

ICC UKRAINE ПРЕЗЕНТУВАВ ТЕХНОЛОГІЮ «HYDROFLOW» НА «ЗАПОРІЗЬКОМУ АБРАЗИВНОМУ КОМБІНАТІ»

В рамках Програми впровадження на ринку України провідних технологій у сфері енергоефективності та екології, що підтримується ICC UKRAINE,відбувся візит делегації ICC UKRAINE у складі Віце-Президента з питань інновацій та інвестицій у сфері екології та енергозбереження Олександра Андріанова та керівника запорізького ТОВ «САВ КОМПЛЕКТ» Олександра Бережецького до єдиного в Україні виробника шліфувальних матеріалів та одного з найбільших виробників абразивів у Східній Європі – ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат».

main_abr_04-672x372.jpg

Під час візиту відбулася зустріч делегації з Головою правління комбінату – Валерієм Васильковим та групою технічних спеціалістів заводу, на якій було проведено презентацію технології електронної водопідготовки «HydroFLOW».

Вказана технологія, що вже багато років з беззаперечним успіхом та економічною ефективністю використовується у багатьох країнах світу, дозволяє суттєво підвищити ресурс технологічного обладнання, знизити витрати на виробництво продукції та ремонти, зберегти енергетичний ресурс та зменшити негативний вплив діяльності промислових підприємств на довкілля.

У ході візиту було досліджено конкретні проблемні напружені, з точки зору режиму водоохолодження, технологічні вузли підприємства, надано відповідні консультації та рекомендації, а також досягнуто домовленостей щодо початку, в найближчий час, виробничих випробувань технології «HYDROFLOW» на діючому обладнанні комбінату, обговорено алгоритм та процедуру випробувань тощо.

Нагадаємо, що 17 жовтня 2018 р., в ICC UKRAINE, відбулася Презентація-семінар «Застосування системи електронної водопідготовки «HydroFLOW», у якій взяли участь Віце-президенти ICC Ukraine, керівники регіональних представництв, голови комісій та запрошені технічні експерти.

Завдяки розгалуженій системі ділових зв’язків ICC Ukraine, її авторитету серед керівників великого бізнесу, відбулися зустрічі делегацій ICC Ukraine із керівництвом флагманських компаній України – ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ПрАТ «Полтавський ГЗК», ПрАТ «Оболонь», ПрАТ «Запорізький завод феросплавів» та іншими підприємствами реального сектору української економіки, на яких почалися роботи з практичного впровадження  технології електронної водопідготовки «HydroFLOW».

ICC UKRAINE запрошує до співробітництва у сфері екології та енергозбереження усі зацікавлені підприємства, організації та установи.

НОВИНИ

 

Особливу увагу керівництво ICC Ukraine звернуло на здобутки Сумського відділення у налагодженні  співпраці з Польщею, Казахстаном  та країнами Балтії. 

Окремо було відзначено досягнення з цифровізації. Цими питаннями опікується Володимир Демура, керівник РП ICC Ukraine в Сумській області, голова Комісії з цифрової економіки.  

РЕГІОНАЛЬНЕ ПРЕДСТАВНИЦТВО ICC UKRAINE В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ - У ТРІЙЦІ НАЙКРАЩИХ

 

За підсумками 2018 року регіональне представництво Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine в Сумській області відзначено «Золотою Пектораллю» ICC Ukraine за зайняте третє місце серед регіональних представництв.

Gold Pectoral.jpg

Комісія налагодила тісну співпрацю з партнерами та потенційними інвесторами з Білорусі, Польщі, Естонії, Чорногорії, Нідерландів, Індії, Китаю, Македонії та інших країн. У 2017 році Комісія увійшла до складу  ГС «Hi-Tech Office Ukraine». Ця співпраця дала імпульс у розвитку інформаційно-комунікаційних технологій  і впровадженні принципів цифрової економіки в Україні.

Серед досягнень у сфері цифровізації: розроблено стратегію розвитку в цифровому просторі «Цифрова адженда України-2020» та затверджено план її реалізації; прийнятий закон про доступ до інфраструктури; впроваджується проект широкосмугового доступу до мережі Інтернет; реалізується низка проектів Смарт-сіті, міська смарт-інфраструктура; в окремих регіонах розпочато реалізацію проектів з телемедицини, цифровізації соціальної сфери, освіти та науки.

У Сумській області створена перша в Україні група з цифровізації при Сумській обласній державній адміністрації. 

 

«Для нас честь отримати високу нагороду ICC Ukraine. «Золота Пектораль» - це результат злагодженої та ефективної роботи всієї команди регіонального відділення. Це – стимул працювати далі, розвивати і поглиблювати успіх», - прокоментував Володимир Демура. 

НОВИНИ

У СУМАХ СТАРТУВАВ УНІКАЛЬНИЙ КУЛЬТУРНИЙ ПРОЕКТ «ПІД ЗОРЕЮ ПІНЗЕЛЯ. БАРОКОВЕ МИСТЕЦТВО І СТРОЇ ЕПОХИ» НА СХОДІ УКРАЇНИ»

 

Проект реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

45013136_1083550701823997_72004493080914
45425970_901257976928852_156081250430353
45491590_901257773595539_398247455939887

За словами ініціатора та натхненника даного заходу, Віце-президента Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Тараса Демкури, з 05 листопада по 19 листопада у семи містах чотирьох областей України: м. Суми, м. Харків, м. Рубіжне Луганської області, містах Добропілля, Дружківка, Курахове, Маріуполь Донецької області будуть проходити дводенні презентаційні заходи проекту ОТР-1173 «Під зорею Пінзеля. Барокове мистецтво і строї епохи» на сході України».

 

Виставка-презентації, поєднує класичне барокове мистецтво кінця 18-го початку 19-го століття, представлене творчістю Іоанна Георга Пінзеля та традиційне народне мистецтво, представлене автентичними строями та ужитковими речами українців кінця 19-го початку 20-го століття регіонів України з приватної колекції родини Демкур.

 

«Презентаційна программа включає: інформаційні виступи-презентації, демонстрування документальних фільмів і відеосюжетів, виставку-експозицію робіт сучасних митців Тернопільської області на Пінзелеєзнавчу тематику, виставку місцевих краєзнавчих матеріалів, яка підготовлена партнерами проекту на місцях, етновиставку із зразків повнокомплектних автентичних строїв, проведення майстер-класу із демонстрування прийомів одягання строїв, проведення відкритого етноуніверситету, робота на стендах виставки, екскурсії», – говорить Тарас Демкура.

 

«Дуже приємно вітати на Сумщині мого колегу, друга, однодумця, мецената, людину неймовірної життєвої енергії – Тараса Демкуру.  Кілька років тому, у нас, як представників Міжнародної Торгової Палати  ICC Ukraine з’явилася ідея об’єднати Схід і Захід України – Тернопіль – Суми – Харків» - говорить Володимир Демура, керівник регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine в Сумській області.   

 

За його словами ця практика мала неймовірний успіх під час проведення інвестиційних форумів «Сумщина invest» та «Тернопільщина invest».  Було створено майданчики для комунікацій між бізнесом, владою, наукою задля розвитку держави.

 

«Сьогодні ми взяли курс на популяризацію культурного надбання наших регіонів, підвищення туристичної привабливості», – зауважив Володимир Демура.

  

Презентація проекту не залишила байдужими сумчан та гостей міста. У залі були присутні представники влади, діячі культури та мистецтв, громадські діячі.

45508314_901257376928912_795284234472469
45514894_901257693595547_684271749198302
НОВИНИ

ICC UKRAINE, ВЛАДА ТА HI-TECH OFFICE UKRAINE СПРИЯЄ ЦИФРОВІЗАЦІЇ СУМЩИНИ

У Сумській облдержадміністрації відбулося розширене засідання Робочої Групи з Цифровізації.

Цього разу представники влади, експерти, громадські діячі обговорили важливі теми, зокрема: технології в телемедицині; охоронні системи в умовах забезпечення безпеки громадян та міського середовища; інтерактивне навчання в умовах глобалізації та реформування.

1.jpg

«Сьогодні в державі та області відбуваються чимало змін. Нова українська школа, медична освіта, деценталізаційні процеси – все це неможливе без впровадження ІТ-технологій, – говорив керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ. – Цифровізація – це перехід на новий рівень і усіх галузей нашої економіки, і державної служби та органів місцевого самоврядування».

Посадовець повідомив, що облдержадміністрація вже працює над питанням цифровізації із «ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА» і Сумщина матиме можливість запустити проект «Електронний квиток». Це сучасна система управління транспортом, яку обласна влада пропонуватиме запускати в нашій області, як в містах, так і на міжміських маршрутах.

Представники підприємств, які надають послуги з цифровізації, розповіли про можливості співпраці з нашою областю в сфері освіти, телемедицини, умовах забезпечення безпеки громадян та міського середовища.

Спеціальний гість із Нідерландів, засновник і власник компанії  «Spectator»  Франц Гермес, який прибув на запрошення керівника РП ICC Ukraine Володимира Демури, детально розповів про можливості його компанії щодо запровадження рішень в телемедицині,  охоронних системах, тощо.  

«Наше завдання, щоб люди, які потребують допомоги, змогли на відстані за допомогою віддаленої системи доступу отримати консультації лікаря протягом усієї доби сім днів на тиждень», – говорив Франц Гермес.

Під час тривалих дискусій, яки виникали між учасниками засідання, Франц Гермес запропонував обласній владі реалізувати пілотний проект у тестовому режимі в телемедицині. Цю пропозицію підтримав Дмитро Живицький і всі присутні.

 

Володимир Демура акцентував увагу на тому, що сучасний світ глобалізується, і для того щоб не стояти на місці і бути конкурентоспроможним, необхідно запроваджувати нові підходи та технології:  «За інноваціями і  новітніми технологіями – майбутнє. Саме тому ми прагнемо залучати на Сумщину провідні компанії, аби вони рухали нашу область вперед»

 

Керівник групи компаній ІТ for Medicine Андрій ЗАЄЦЬ повідомив, що цифровізація в галузі охорони здоров’я – це, в першу чергу, для пацієнта – покращення сервісу і відсутність черг, для лікарів – можливість впорядкування свого робочого часу і мінімум паперової роботи, для медичної установи інформатизація в умовах реформи – це необхідний елемент, без якого заклад не витримає жодної конкуренції з приватними клініками. Тож запропонував у кожній лікарні області організовувати Онлайн-реєстратури.

Освітяни, медики та правоохоронці дізналися під час засідання робочої групи з цифровізації, які сервіси пропонують ІТ-компанії та як ними користуватися.

 

За матеріалами прес-служби Сумської облдержадміністрації.

6.jpg
2.jpg
3.jpg
5.jpg
НОВИНИ

ВОЛОДИМИР ДЕМУРА ПРЕЗЕНТУВАВ У МІНСЬКУ «DIGITAL AGENDA - 2020»

У рамках міжнародного семінару «Цифрова економіка: цифрова торгівля і цифрові навички», що днями відбувся у столиці Білорусі, голова комісії з Цифрової Економіки ICC Ukraine, представник Hi-Tech office Ukraine в Сумській області Володимир Демура презентував колегам «Цифровий порядок денний України 2020»  

«Digital Agenda - 2020» - це надзвичайно важливий документ, в якому викладаються принципи розвитку України в цифровому просторі і є основою для розвитку цифрової економіки», - зауважив Володимир Демура.

 

Документ визначає ключові політики, першочергові сфери, ініціативи та проекти «цифровізації» України на найближчі 3 роки: розвиток цифрової інфраструктури – широкосмуговий інтернет (ШСД) має бути по усій території України; цифровізація освітніх процесів та стимулювання цифрових трансформацій у системі освіти, медицині, екології, безготівкової економіки, інфраструктурі, транспорті, громадській безпеці, тощо.

 

За його словами, розробка «Digital Agenda - 2020»  була ініційована та здійснена ГС «ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА» та групою експертів світових та вітчизняних лідерів ринку та представниками ЦОВ за сприяння та підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку та Адміністрації Президента України.

форум 8.jpg
форум 3.jpg
форум 4.jpg
НОВИНИ

МІЖНАРОДНА ТОРГОВА ПАЛАТА ICC UKRAINE ВІДЗНАЧИЛА 20-РІЧЧЯ.

 

Участь у святкових заходах взяли Посли з багатьох країн світу, дипломати, керівники міністерств і відомств, народні депутати України, представники бізнес-кіл та громадськості.   

Український Національний Комітет Міжнародної Торгової Палати створений у серпні 1998 року згідно розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.11.1997 № 22692/23 та рішення Світової Ради Міжнародної Торгової Палати від 07.04.1997 − перший Національний комітет Світової організації бізнесу на території країн СНД.

 

ICC Ukraine – неприбуткова, некомерційна організація. Відповідно до Статуту, зареєстрована як Асоціація підприємств «Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати». Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) провідна бізнес асоціація уповноважена Світовою організацією бізнесу представляти на національній території сучасні тенденції  підприємництва та сприяти розвитку міжнародної торгівлі і співробітництва. ІСС сприяє відкритості міжнародної торгівлі та інвестицій, має беззаперечний авторитет у розробленні правил, які визначають ведення транскордонного бізнесу і які перетворилися на невід’ємну складову міжнародної торгівлі. МТП  співпрацює з такими впливовими міжнародними організаціями, як: ООН, СОТ, Світовий банк, МВФ, ОЕСР.

За історію свого існування  ICC UKRAINE організував бізнес – форуми у 67 країнах світу, брав участь у 8 Конгресах WCF та 5 конгресах ICC, має ділові контакти з Комітетами МТП у 90 країнах світу, проводить щорічно понад 7 міжнародних бізнес заходів, пропонує конкретні механізми для сприяння розвитку національного та міжнародного бізнесу, має експертні Комісії з  актуальних напрямків діяльності бізнесу, має представництва у 20 регіонах України. Основним завданням регіональних представництв є розширення сфери впливу ICC Ukraine, конструктивне співробітництво у сегменті сприяння розвитку міжнародної торгівлі та інвестицій з впровадженням кращих світових практик на рівні області, району та міст обласного значення та надання допомоги регіональному бізнесу у виході на міжнародні ринки.

 

Під час урочистих заходів з нагоди 20-річчя ІСС Ukraine, Президент УНК МТП Володимир Щелкунов поінформував, що нині головними бренд-програмами є «Партнерство країн» – сприяння у розвитку зовнішньоекономічної діяльності через мережу партнерів у 94 країнах світу, «GREENERGY Initiative» – формування політики та реалізації проектів розвитку «зеленої економіки» в Україні. «Єдине вікно-локальне рішення» – спрощення процедур міжнародної торгівлі. При цьому ІСС Ukraine системно розвивається, і вже найближчим часом будуть презентовані нові напрямки, які мають сприяти розвитку вітчизняного бізнесу. Це і підтримка малих та середніх підприємств, школа бізнесу, інформаційний портал, тощо.

 

Мері Келлі Директор Департаменту Міжнародної Торгової Палати по роботі з Національними комітетами МТП підкреслила, що ІСС Ukraine входить в 10 самих активних і впливових НК з усіх які входять в МТП.

Козаченко Леонід Петрович депутат Верховної Ради України, голова Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України, президент Української аграрної конфедерації відзначив, активну роль ІСС Ukraine у допомозі в розробці вітчизняного законодавства, яке сприяє розвитку підприємницького середовища в Україні, впровадження міжнародних норма та правил торгівлі.

Заступник Міністра Економічного розвитку і торгівлі Бровченко Юрій Петрович, зазначив, що ІСС Ukraine, як громадська організація завжди є міцною опорою, яка є для уряду в його економічній політиці.

НОВИНИ

СУМЩИНА: НА ПОРОЗІ ЦИФРОВІЗАЦІЇ

Початок 2018 року став для України знаковим. Уряд схвалив Концепцію розвитку Цифрової Економіки на 2018-2020 роки та затвердив план заходів щодо її реалізації. Концепція - це фактично дорожня карта цифрової трансформації економіки. Документ  передбачає перехід від сировинного типу економіки до високотехнологічних виробництв та ефективних процесів за допомогою ІТ-технологій та комунікацій.

Сумська область претендує стати пілотним регіоном у реалізації процесів цифровізації.  

Про це йшлося під час розширеного засідання робочої групи з цифровізації під   головуванням керівника апарату облдержадміністрації Дмитра ЖИВИЦЬКОГО, за участю фахівців Громадської спілки «Хай-Тек Офіс Україна», керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, представників районів та міст Сумської області.

Під час наради обгородили основні напрямки цифровізації, зокрема, зупинилися на освіті, медицині, інтернетизації, Smart City, тощо.

«Сьогодні вся економіка, реформи потребують нових технологій, і тому від нашого рівня цифрової освіти і залежатиме рівень конкурентоспроможності області, фахівців. Наше завдання – створити такий рівень життя і послуг для мешканців області, щоб вони хотіли і могли працювати тут, а не за кордоном. Тому ми зокрема зацікавлені, щоб у нас з’явився доступ до Інтернету в усіх населених пунктах області», – розповів Дмитро Живицький.

Виконавчий директор «Хай-Тек офіс Україна» Андрій БІРЮКОВ наголосив, що у регіонах найголовніше – це цифрова інфраструктура. Тому основне завдання – забезпечити якісний швидкісний Інтернет у навчальних закладах, об’єктах соціальної сфери, домогосподарствах.  «Наскільки швидко відбуватиметься цей процес на Сумщині, говорити поки що рано, однак, саме ця область виявила велику зацікавленість до цифрових технологій», – додав він.

Віце-президент  Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine з Цифрової Економіки, представник «Хай-Тек Офіс Україна» в Сумській області Володимир ДЕМУРА навів приклади успішної цифровізації в Естонії, де взагалі відсутні паперові документи. Та підкреслив, що Сумщина у майбутньому має усі шанси стати повністю цифровізованою областю. Адже у нас вже готують висококласних IТ-спеціалістів, що є одним із основних важелів у цьому напрямку. «Те, що цифрові технології все глибше проникають в наше життя - очевидний факт. Як і те, що цей процес буде розвиватися все більш інтенсивно. Цифровизація, або цифрова трансформація суспільства, стає чи не ключовим фактором, що впливає буквально на всі суспільні процеси, як повсякденні, так і глобальні. Тому наше завдання – залишатися в авангарді процесів, які відбуваються у світі», - наголосив Володимир Демура.

 Як зазначив голова правління Інтернет-асоціації України Олександр ФЕДІЄНКО, на жаль, місцевими підприємствами, навіть державними, не виконується існуючий закон про доступ – вони не дозволяють прокладати кабелі зв’язку через свої канали. Тому фахівець переконаний, що для успішного впровадження сучасних технологій має бути злагоджена робота тих, хто потребує інтернету, тих, хто може його надати і тих, хто координуватиме цю роботу.

Директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія ГРОБОВА і заступник начальника управління охорони і здоров’я Надія ЛИСЕНКО серед основних проблем одноголосно виокремлюють відсутність повноцінної  матеріально-технічної бази для роботи в мережі, навіть там, де є Інтернет, а фахівці в освітній і медичній галузях у переважній більшості вже передпенсійного віку і не освоюють у повній мірі сучасні технології.

Дмитро Живицький доручив управлінню інфраструктури розробити карту Інтернет-покриття  регіону, у якій чітко буде видно, наскільки область вже забезпечена Інтернетом і де потрібно його проводити у першу чергу. Це стане першим кроком реалізації цифрового порядку денного на Сумщині.

 

За матеріалами прес-служби Сумської ОДА.

НОВИНИ

ІГОР КОРОТИЧ ТА ЯЦИК КЛЮЧКОВСЬКИЙ ПОТРАПИЛИ ДО РЕЙТИНГУ «СУМЩИНА. ТОП 50 ЛЮДЕЙ І ЇХ КОРИСНИХ СПРАВ»

 

Організатори Днів Польщі в Сумах - виконавчий директор регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine Ігор Коротич та Координатор з питань України Інституту східноєвропейських досліджень, м. Варшава Яцик Ключковський ввійшли до популярного рейтингу найкорисніших та найважливіших людей Сумщини та їх справ за 2017 р.

 

Нагадаємо, з 9 по 11 листопада у Сумах в рамках проведення Днів Польщі в Сумах відбулася низка заходів, зокрема, Міжнародний форум «IT PEOPLE SUMY»; концерт польської музики; відкриття та огляд виставок: «Польські зміни з 1987 року» та «25 років Римо-католицької парафії м. Суми»; науково-популярна конференція «Польща-Україна: сусіди та партнери»; покладання квітів представниками міста Суми та офіційними представниками Республіки Польща до Меморіалу солдатам Війська Польського та Меморіалу Пам’яті; перегляд документально-публіцистичного фільму «Важке братерство».

НОВИНИ

У СУМАХ СТВОРЕНО ПРЕДСТАВНИЦТВО ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКОЇ ГОСПОДАРЧОЇ ПАЛАТИ

 

Про це повідомляє сайт організації.

 

Правління Польсько-української господарчої палати прийняло рішення про створення  чергових представництв ПУГП в містах Суми, Одеса і Луцьк.

Сумське представництво Польсько-Українського Господарчої Палати в Сумах очолив Ігор Коротич.

З питань співробітництва звертайтеся:

м. Суми, пл. Незалежності 15,

e-mail: sumy@pol-ukr.com

 

Детальніше на сайті:

 

http://www.pol-ukr.com/uk/nowe-przedstawicielstwa-puig-3/

НОВИНИ

ЭСТОНИЯ - ИННОВАЦИОННАЯ ПЛАТФОРМА ДЛЯ МЕЖДУНАРОДНОГО БИЗНЕСА

 

В Харькове успешно прошел Международный бизнес-форум, организованный Украинским Национальным Комитетом Международной Торговой Палаты ICC Ukraine и Агентством Развития Предпринимательства Эстонии

 

 

Участие в мероприятии приняли Посол Эстонии в Украине Герт Антсу. представитель агентства развития предпринимательства Эстонии Яан Хейнсоо, бизнесмены Харькова.

Яан Хейнсоо рассказал о возможности выхода на европейские рынки, и о системе налогообложения в Эстонии.

 

Эстония – первое в мире е-государство. Эстония является единственной страной в мире, которая предоставляет гражданам других государств возможность пользоваться электронными услугами государства: создать через интернет предприятие, ставить на документах цифровую подпись и посылать документы в зашифрованном виде, осуществлять в интернет-банке безопасные сделки и подавать декларацию о доходах в электронном виде.

С 2014 года э-резидентство Эстонии получили более 27 000 человек из 143 стран мира. «В предпринимательской среде Эстонии Вы можете сосредоточиться на своём бизнесе, не опасаясь бюрократических препятствий. Эстонский коммерческий регистр позволяет предпринимателю учредить фирму за несколько минут. На заполнение анкеты уходит примерно 18 минут, а на получение разрешения на деятельность – 3 часа» , – сказал Яан Хейнсоо.

Оперативность в делопроизводстве. Прозрачное законодательство, призванное поддерживать предпринимательство. Самая конкурентоспособная налоговая система в Европе, наилучшим образом благоприятствующая инвестированию. 

Эстония - это инновационная платформа для развития международного бизнеса.

 

Про це стало відомо від директора організації Андрія Бірюкова.

За його словами, Володимир Демура представлятиме інтереси «ХАЙ-ТЕК ОФІСУ» у всіх органах, підприємствах, організаціях, незалежно від їх форми власності та підпорядкування, в тому числі в органах державної влади, міністерствах, відомствах, державних комітетах та підвідомчих їм органах.

 

Володимир Демура активно займається впровадженням новітніх технологій та цифровізацією суспільства. За його ініціативи, в Сумах два роки поспіль, проходив Міжнародний Форум «IT PEOPLE SUMY». Саме він ініціював підписання Меморандуму про співпрацю між Сумською міською радою та ГС «ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА».

 

ВОЛОДИМИРА ДЕМУРУ ПРИЗНАЧЕНО ПРЕДСТАВНИКОМ «ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА» В СУМСЬКІЙ ОБЛАСТІ

НОВИНИ

Довідково:

Громадська спілка «ХАЙ-ТЕК ОФІС Україна» - це об’єднання підприємств у сфері високих технологій метою діяльності якого є створення сприятливих умов для розвитку в Україні інноваційного бізнесу та цифрової економіки.

До складу Наглядової ради Хай-Тек офіс Україна включено представників Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Верховної Ради України та Адміністрації президента України,  це забезпечує ефективну взаємодію між бізнесом і державою.

Фахівцями Хай-Тек офісу Україна та групою експертів світових та вітчизняних лідерів високотехнологічного ринку за сприяння та підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв’язку та Адміністрації Президента України була ініційована та здійснена розробка документу «Цифровий порядок денний України 2020».Це надзвичайно важливий документ, в якому викладаються принципи розвитку України в цифровому просторі і є основою для розвитку цифрової економіки.

НОВИНИ

ВОЛОДИМИР ДЕМУРА ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТИХ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРАХ ГС "ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА"

 

Про це поінформували у прес-службі Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine.

 

До заходу долучилися члени правління, представники організацій-засновників, організацій-партнерів спілки, Сумської обласної державної адміністрації та Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine в Сумській області.


На зборах підбили підсумки роботи, обговорили план діяльності на наступний період та зокрема, проекти над якими працює ГС "ХАЙ-ТЕК ОФІС УКРАЇНА".
Далі згідно порядку денного з доповідями виступили експерти та фахівці в сфері економічного розвитку країни. Зокрема мова йшла про напрацьовану роботу та стратегії, щодо реалізації відповідних проектів.

Віце-президент ICC Володимир Демура, зокрема акцентував увагу на необхідності активної цифровізації суспільства та розвитку Цифрової Економіки.

«Суми та Сумська область активно долучається до цих процесів. Ми активно співпрацюємо із Хай-Тек офісом. Зокрема, нещодавно, у рамках проведення Форуму «IT People Sumy 2017» було підписано Меморандум про співробітництво між Hi-tech office Ukraine та Сумською міською радою. Впевнений, цей документ закладе надійний фундамент співробітництва», – зауважив Володимир Демура.  

НОВИНИ

У СУМАХ ВІДБУВСЯ МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ IT PEOPLE SUMY - 2017

Організаторами заходу виступили два вищих навчальних заклади міста – Сумський національний аграрний університет, Сумський державний університет, Міжнародна Торгова Палата ICC Ukraine та міська рада. Форум відбувся за підтримки міського голови Олександра Лисенка.

Цього року, IT People Sumy відбувся на базі СНАУ. (нагадаємо, у 2016 році базою проведення був СумДУ).

Відтак, і тематика зустрічі була обрана відповідно – перша дискусійна панель «SmartAgriBusiness», присвячена ІТ рішенням в аграрному секторі. Друга дискусійна панель - «Digital City – Digital Ukraine», під час якої говорили про цифрову трансформацію держави і суспільства, розвиток Smart City та імплементацію міжнародних стандартів смарт сіті в українських містах.
Учасниками форуму стали науковці, представники IT компаній, команда Hi-tech office Ukraine, яка займається розробкою документу «Цифрова адженда України», студенти, гості з Польщі та Естонії, які поділилися своїм досвідом в цифровізації держави. 
«Університет сьогодні стає майданчиком для розповсюдження передового досвіду штучного інтелекту, перш за все мова йде про так званий Smart Farming – це розумні ферми, де за допомогою комп’ютерних технологій робиться детальний аналіз ґрунту, прогнози продуктивності, економічний аналіз впровадження тих чи інших інновацій. Сьогодні на форумі виступатимуть і представлятимуть свої комп’ютерні розробки кращі українські фахівці, серед яких є також і випускники Сумського НАУ. Основні теми, що сьогодні розглядаються, це точне землеробство, Smart Farming у молочному скотарстві, комп’ютерні технології, пов’язані з мобільними придатками до комп’ютерних систем. Інформація про те, що відтепер Україна переходить на стандарти Євросоюзу маркування сільськогосподарської продукції, є свідченням світового визнання України, і наша продукція повинна мати найвищу якість та бути абсолютно безпечною. Якраз це й забезпечать інформаційні технології», - зазначив ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика.
Поділяє думку ректора СНАУ і Віце-президент ICC Ukraine з Цифрової Економіки Володимир Демура: «Міжнародна Торгова Палата проводить такий форум на різних майданчиках вже втретє, його учасниками є не тільки українські фахівці й науковці, а також і естонці, й поляки. Це лідери ринку, які сьогодні задають тон розвитку цифрової економіки світу. Взагалі за цифровими технологіями – майбутнє. На Сумщині наразі працюють в ІТ-сфері близько 50 компаній, середня заробітна плата в яких на сьогодні становить близько 1300 доларів, і чим більше у нас буде таких компаній, тим краще. Цікава тема цього форуму – Smart City, тобто розвиток цифровізації будь-якого міста чи іншого населеного пункту. Без цифрових технологій у сучасному світі вже не обійтися. Це вже не розкіш, а необхідність».
Міський голова Олександр Лисенко зазначив: Ми розуміємо свою важливу роль в умовах становлення цифрового ринку, а для того, щоб бути готовими до нових моделей взаємодії та обслуговування, необхідно перейти на якісно новий рівень управління. Тому у Сумах активно проваджуюється цифровізація».
Він розповів про основні досягнення міської влади за допомогою IT-технологій.
Так, очільник міста повідомив, що нині розроблені та реалізуються заходи зі стандартизації комп’ютерної техніки та програмного забезпечення виконавчих органів влади.
Окрім того, наразі впроваджується пілотний проект по інформатизації медичної сфери: запущено електронний розклад з можливістю он-лайн запису на прийом до лікаря в міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди.
Розроблені проекти по впровадженню електронної системи оплати проїзду в міському комунальному транспорті та із підвищення безпеки громадян в місті.
Олександр Лисенко зауважив, що сумчани сьогодні активно користуються такими сервісами як: електронні петиції та громадський бюджет із можливістю он-лайн голосування, подачі проектів та реального впливу на життя міста за допомогою інформаційних технологій.
«Ми повинні впроваджувати інтелектуальні системи. Blockchain технології, електронні сервіси. Врешті, там треба зробити ривок для переходу в Digital City. Разом з владою, бізнесом та наукою можна вирішувати ці питання. Тому ми й збираємося на таких форумах. Особисто я виступаю за форуми, за різноманітні конференції, які стають чудовим майданчиком для дискусій» - підкреслив декан факультету ЕЛІТ СумДУ Сергій Проценко. 
Перший блок дискусій «SmartAgriBusiness» відкрився доповіддю керуючого директора «Diamond FMS» Анастасії Ружиної про резерви підвищення ефективності компанії в системі координат ВІ. ВІ (Business Intelligence) – це методи й інструменти для переведення необробленої інформації в усвідомлену, зручну форму. Ці дані потім використовуються для бізнес-аналізу.
Про використання безпілотних літальних апаратів у сільському господарстві доповів консультант компанії «Smart Farming» Вадим Остапенко. Особливо цікавою для фахівців ветеринарної медицини стала доповідь «Практичні аспекти використання програми «Юніформ-Агрі» в роботі лікаря ветеринарної медицини» заступника директора «Юніформ Агрі» в Україні Павла Паламарчука. Своїм баченням щодо питання автоматизації годівлі у тваринництві поділився директор ТОВ «Прогресивні ферми» Олександр Овчаренко.
Цікавими були також доповіді науковців СНАУ – аспіранта кафедри спеціальної зоотехнії Дмитра Калініченка на тему «Удосконалення існуючих програм управління стадом у молочному скотарстві» та «Створення сучасного інформаційного середовища навчання студентів аграрних університетів» завідувача кафедри інформатики та кібернетики Світлани Агаджанової.
Доповіді секції «Digital City – Digital Ukraine» були не менш змістовними й актуальними. Так, виконавчий директор ГС "Хай-Тек офіс Україна", Андрій Бірюков говорив про цифрову трансформацію держави і суспільства. Напевне, багатьом цікавою видалася доповідь завідувача секції КСУ кафедри комп’ютерних наук Сумського державного університету Олексія Дрозденка «Blockchain – некомерційне застосування». Про чат-боти як важливий елемент розвитку SMART City на прикладі SSUBagTracker говорили магістранти Сумського державного університету Владислав Гончаренко та Євген Письменний, про реалізацію концепції SMART CITIES у проектах Сумського державного університету - завідувач секції інформаційних технологій проектування Сумського державного університету Віра Шендрик, а Вячеслав Москаленко – про автономний штучний інтелект.
Регіональний директор у Східній та Центральній Європі Агентства розвитку підприємництва в Естонії Яан Хейнсоо поділився досвідом своєї країни, зробивши доповідь та тему: «е-Естонія» - інноваційна платформа для міжнародного бізнесу».
Також говорили про кібертеророзм і кібербезпеку, Smart City, цифрові трансформації, тощо.

У рамках Форуму відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Hi-Tech office та Сумською міською радою.

За матеріалами Олени Мовчан, СНАУ
та прес-служби Сумської міської ради

ICC Ukraine - перша Асоціація підприємств в Україні, яка здобула світове визнання та статус

"Investor in People"- організації.

ICC - кращий партнер для бізнесу

 

Місія

Сприяння розвитку міжнародної торгівлі та інвестицій із впровадженням кращих світових практик.

Стратегічні цілі

Формування позитивного міжнародного іміджу України.

Створення сприятливого бізнес – середовища для сталого розвитку та процвітання.

Наші партнери:

НОВИНИ

ВОЛОДИМИР ДЕМУРА: «ПІДПРИЄМЦІ – ПОТУЖНИЙ РУШІЙНА СИЛА У РОЗВИТКУ ДЕРЖАВИ»

Керівник регіонального представництва Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine звернувся до підприємців з нагоди професійного свята.

У центрі міста Суми, зусиллями самих підприємців, за підтримки влади, було організовано фестиваль підприємництва «Бізнес та Родина – одне ціле». Свято зібрало представників малого та середнього бізнесу, які презентували свої досягнення, напрацювання та ділилися планами на майбутнє.

Фестиваль відбувся у рамках відзначення 365-річчя заснування обласного центру. Тому всі святкові заходи пройшли у піднесеному настрої.

Володимир Демура привітав жителів та гостей міста з Днем заснування Сум а підприємців з професійним святом.

«Для нас, День міста – особливе свято. Суми цьогоріч відзначають 365- річницю, а Сумський лікеро горілчаний завод – 123-тю. Третя частина історії міста нерозривно пов’язана з нашим підприємством, і навпаки, історія заводу тісно переплелася з історією чудового міста над Пслом, - зауважив Володимир Демура. – Ми завжди намагаємося зробити подарунки містянам, у попередні роки організовували і фестиваль «День відкритих дверей», і дегустаційні конкурси. Зараз,  підготували лімітовану партію легендарних напоїв. З радістю презентуємо оновлені «Бальзам Суми» та Сумську Горобинову».

Звертаючись до підприємців, Володимир Демура передав слова вітання від Національного комітету Міжнародної Торгової Палати ICC Ukraine та особисто президента організації Володимира Щелкунова. Коротко ознайомив з історією організації, можливостями ICC Ukraine та запросив до співпраці.

«Бажаю кожному з нас не зупинятися на досягнутому. Лише постійний рух, самовдосконалення, пошук нових рішень – запорука успіху. Навіть у складні часи треба шукати нові можливості. А вони є. Під карантину ми створили інтернет-магазин. Тепер нашу продукцію можна замовити у будь-якому куточку України. Плануємо і надалі розвиватися в напрямку інтернет-продаж. Переконаний – за цим майбутнє. Тому, рухаємося тільки вперед», - підсумував Володимир Демура.

Він взяв участь в урочистому засіданні сесії Сумської міської ради, офіційному прийомі делегацій з інших регіонів, які прибули на святкові заходи.

20200905_135704.jpg
20200905_111243.jpg
20200905_115706.jpg
20200905_135538.jpg
bottom of page